Výsledky hledání:
lokality
0
novinky a akce
0
ostatní
0

6/1 2017

Nově otevřený klub EXPERIMENT

Zahajovací večer nového subkulturního klubu, ketrý se bude konat 7. ledna v 19:302:00 v produkci Bří Hechtovépresents. Náplní Klubu Experiment budou, kromě promítání filmů „Které byste měli vidět, než zemřete“, přednášky a živá umělecká vystoupení.

Místo konání: bývalý T-Klub Ostrov v levém křídle Kulturního domu Ostrov

Vážení příznivci filmové, výtvarné, literární a jiné umělecké tvorby...
Možná nás již znáte z M-clubu (jinak Mko), kde jsme Vám v uplynulém roce servírovali filmy, které, alespoň dle našeho mínění, by měl vidět každý nejméně jednou v životě. Možná se o nás teprve dozvídáte, ale jsme tu, tedy my - bří Hechtové, abychom Vám přinášeli alternativní a otevřený náhled do kulturního i subkulturního dění, které si to podle našeho názoru zaslouží.
Dosud jsme tuto činnost páchali zcela undergroundově v Mku, ale nyní se nám naskytla příležitost dělat vše legálně a oficiálně pod křídly Domu kultury Ostrov. A to v prostorách tzv. T-klubu, který je již nějakou dobu téměř nevyužitý.
Tento projekt jsme se rozhodli pojmenovat jako:
,,Klub EXPERIMENT".
Chtěli bychom zde vytvořit místo, které v Ostrově rozhodně chybí. Náplní klubu by měly být kromě promítání filmů také přednášky na různorodá zajímavá témata, autorské čtení a hudební vystoupení (ano, i Fijalky zahrají ;-) ). K pití bude kromě obvyklých pochutin také několik druhů lahodných a kvalitních čajů. Reprodukovaná hudba bude také čistě pod naší taktovkou. Zkrátka a dobře alternativní a příjemný prostor pro každého, kdo se v Ostrově cítí obklopen pouze pivnicemi a nálevnami.
Vstupné (vše je oficiální, tedy i poplatek za zapůjčení filmu) jsme se snažili nastavit jako nezbytné minimum. Konkrétně to bude ve většině případech 50 Kč (pro studenty za 40 Kč). Snad Vás toto neodradí.
Klub bude otevřen dvakrát do měsíce, vždy přibližně od půl osmé.
Pokud jsou mezi Vámi tací, kteří si myslí, že by měli co prezentovat (přednáška, vlastní tvorba), určitě se nám nebojte ozvat, rádi Vám to umožníme.
Těšíme se na Vás v roce 2017 a doufáme, že klub Experiment se Vám bude líbit.

 

O projektu ČESKEM o 106

Pro Vás, pro návštěvníky a cestovatele

Jak již název napovídá, náš projekt chce přinášet praktické a čerstvé informace o turistických zajímavostech Čech, Moravy a Slezska, abychom mohli společně cestovat naší krásnou zemí o 106. Chceme být inspirací a pomocníkem pro milovníky výletů všech generací, kteří s námi najdou tipy, jak strávit svůj volný čas ve městě či v přírodě a jak ukojit své objevitelské, kulturní nebo sportovní vášně a touhy.

Se službami portálu Českem o 106 se můžete také pohodlně seznamovat ve vybraných informačních centrech a střediscích. Tam můžete najít kromě webu i naše stojany, které Vám pomohou si vybrat zajímavý cíl. Na stojanech najdete kartičky (Navštívenky o 106) zajímavých lokalit, které jsou v okolí, a kartičku Vašeho cíle si můžete odnést s sebou. Poslouží vám díky mapce na cestě, ale předně, některé kartičky využijete v cíli jako poukaz na slevy či další služby!

A tak hledejte, objevujte a vybírejte, kam byste rádi vyrazili na výlet, za zábavou či za sportem a využívejte slev, které jsme pro Vás s našimi partnery připravili.


Pro provozovatele a správce zajímavých lokalit

I Vás rádi vítáme na portálu Českem o 106. Nenašli jste Vaše zařízení v naší službě a rádi byste se k ostatním přidali? Ano, to chápeme. Přečtěte si tedy podrobnější informace o projektu nebo si rovnou zažádejte o své zařazení do databáze vyplněním partnerského formuláře

Partnerstvím s naším portálem získáte nejenom zápis vaší lokality v naší databázi, ale také máte možnost výrazně ušetřit za tisk propagačních letáků a dalších tiskovin tím, že využijete našich NAVŠTÍVENEK o 106. To jsou kartičky, které turisté naleznou na stojanech v informačních centrech nebo hotelích či jiných zajímavých místech. Kartička slouží jako vaše propagace s kontaktními údaji a mapkou a vy můžete zájemce ještě navíc oslovit nabídkou zajímavých slev, které jim přichystáte po předložení této kartičky u vás. Tím si od nich kartičku opět vyberete a ta poslouží v námi připraveném systému předávání navštívenek opět k vaší propagaci. Bez dalších nákladů na tisk. Skvělé, co říkáte?

Kartičky jsou navíc pomocí QR kódu propojeny s kompletním zápisem vašeho zařízení či lokality na našem portálu, takže si návštěvník může snadno třeba z chytrého telefonu prohlédnout a pročíst vše, co o svém zařízení u nás zveřejníte, což mohou být kromě základních informací i průběžné novinky, pozvánky na akce a další důležité informace.

Na závěr

Věříme, že se Vám bude s našimi produkty Českem cestovat o 106 a staneme se příjemným společníkem na Vašich cestách nebo ve vašem podnikání. Pokud objevíte nějaké pěkné a zajímavé místo, rádi ho uveřejníme na našem portále. Tipy a fotografie nám můžete zasílat na info@ceskemo106.cz a nám nezbývá než Vám popřát krásný výlet, šťastnou cestu i návrat a zeptat se a kam se vydáte Vy?

Váš cestovatelský portál.

Partneři